Fodbold » I morgen » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
EUROPA: Europa League - Play Offs
21:00Atalanta - Leverkusen -:-ANGOLA: Girabola
16:30Santa Rita - Petro -:-ARGENTINA: Liga Profesional
01:00Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Argentino de Quilmes - Comunicaciones -:-20:30Villa San Carlos - Los Andes 2:0
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Claypole - Atlas -:-20:30Yupanqui - Deportivo Espanol -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
02:10Temperley - River Plate -:-ARGENTINA: Reserve League - Første etape
20:00Belgrano 2 - River Plate 2 -:-20:00Huracan 2 - Newells Old Boys 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Tigre 2 -:-
20:00Velez Sarsfield 2 - Barracas Central 2 -:-
22:00Boca Juniors 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
ARMENIEN: First League
15:00Shirak 2 - Syunik -:-ASERBAJDSJAN: I Liqa
14:00Difai Agsu - Zaqatala -:-14:00Iravan - Karvan -:-
14:00Mingachevir - Lokbatan -:-
14:00Moik Baku - Imisli FK -:-
14:00Shamakhi - Araz Saatli -:-
AUSTRALIEN: NPL Northern NSW
12:00Valentine - Newcastle Olympic -:-AUSTRALIEN: Capital Premier League
10:00Queanbeyan City - Canberra Juventus -:-AUSTRALIEN: Northern NSW State League
12:00Belmont Swansea Utd. - South Cardiff -:-12:00Toronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
12:30Thornton Redbacks - West Wallsend -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play Offs
11:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-BELARUS: Belarusian Cup
17:00DMedia - Ostrovets -:-17:30Kletsk - Orsha -:-
17:30Svisloch - Baranovici -:-
19:00Uni Minsk - Partizan Salihorsk -:-
BENIN: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
17:00ASPAC - JS Pobe -:-17:00AS Sobemap - AS Cotonou -:-
17:00Ayema - Coton FC -:-
17:00Damissa - Dadje -:-
17:00Dynamo Abomey - Cavaliers -:-
17:00FC Loto - Bani Ganse -:-
17:00Requins - Dragons -:-
17:00Takunnin - Espoir -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
02:00Independiente - Oriente Petrolero -:-21:00Tomayapo - Universitario de Vinto -:-
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:30Tomislav - Sloboda -:-17:30Bratstvo Gracanica - BFK Simm Bau -:-
17:30Celik Zenica - Jedinstvo Bihac -:-
17:30Gorazde - Gradina Srebrenik -:-
17:30Gornji Rahic - Banovici -:-
17:30Hadzici - Stupcanica -:-
17:30Mladost DK - Gradacac -:-
17:30TOSK Tesanj - Kakanj -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Gaborone Utd - Jwaneng Galaxy -:-15:00Masitoaka - Sua Flamingoes -:-
15:00Matebele - Holy Ghost -:-
15:00Morupule - Security Systems -:-
15:00Orapa United - VTM FC -:-
15:00Township Rollers - BDF XI -:-
18:00Eleven Angels - Tafic FC -:-
BRASILIEN: Serie D
00:00Cascavel - Hercilio Luz -:-01:00Serra - Democrata SL -:-
BRASILIEN: Carioca 2
20:00Audax RJ - Duque De Caxias -:-BRASILIEN: Roraimense - Anden etape
01:00River-RR - Nautico FC -:-03:00Monte Roraima - Sao Raimundo RR -:-
BRASILIEN: Copa do Brasil
00:30Bragantino - Sousa -:-02:30Vasco - Fortaleza -:-
00:00Atletico GO - Brusque -:-
00:00Fluminense - Sampaio Correa -:-
00:00Vitoria - Botafogo RJ -:-
00:30UdsatGremio - Operario -:-
BRASILIEN: Copa Espirito Santo - Første etape
00:45Sport-ES - Real Noroeste -:-BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - Fluminense U20 -:-20:00Ceara U20 - Cruzeiro U20 -:-
20:00Flamengo U20 - America Mineiro U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00UdsatSantos U20 - Gremio U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Goias U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - Fortaleza U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Atletico GO U20 -:-
BRASILIEN: Acreano U20
00:00Atletico Acreano U20 - Nauas EC U20 -:-BRASILIEN: Brasiliense U20
20:00Real Brasilia U20 - CFZ U20 -:-20:00Samambaense U20 - Botafogo DF U20 -:-
20:30Ceilandense U20 - Paranoa U20 -:-
00:30Gama U20 - Ceilandia U20 -:-
BRASILIEN: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Hercilio Luz U20 -:-20:00Criciuma U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
20:00Inter de Lages U20 - Barra FC U20 -:-
20:00Marcilio Dias U20 - Joinville U20 -:-
BRASILIEN: Paulista Kvinder
00:30Corinthians K - Taubate K -:-20:00Pinda Ferroviaria K - Santos K -:-
23:30Marilia K - Realidade Jovem K -:-
BULGARIEN: Parva Liga - Mesterskabet - Slutspil
15:00Krumovgrad - Levski -:-17:30Ludogorets - Lok. Plovdiv -:-
BULGARIEN: Third League - Nordvest
19:00Lok. Gorna - Sevlievo -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00Bobo-Dioulasso - AS Douanes -:-18:00Royal - Kadiogo -:-
18:00Salitas - Kozaf -:-
CANADA: Championship
01:00Toronto FC - CS Saint-Laurent -:-04:30Vancouver Whitecaps - Cavalry -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
02:00Llaneros - U. Magdalena -:-CONGO DR: Ligue 1 - Mesterskabet - Slutspil
15:00UdsatManiema - Lubumbashi Sport -:-15:30Mazembe - St Eloi Lupopo -:-
16:00Aigles du Congo - Dauphins Noirs -:-
DOMINIKANSKE REPUBLIK: LDF
00:00Universidad O&M - Vega Real -:-00:00San Cristobal - Moca -:-
ECUADOR: Liga Pro - Første etape
22:30Mushuc Runa - U. Catolica -:-ECUADOR: Serie B
23:30Cuniburo - San Antonio -:-02:00Guayaquil City - Nueve de Octubre -:-
22:00Gualaceo - Ind. Juniors -:-
EGYPTEN: Division 2 A - Oprykning Play Offs
16:00Alexandria SC - Suez SC -:-16:00Tersana - Haras El Hodood -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura – Play Offs
04:00Alianza FC - FAS -:-ESTLAND: Meistriliiga
18:00Levadia - Tallinna Kalev -:-18:00Paide - Kalju -:-
FINLAND: Veikkausliiga
17:00HJK - Gnistan -:-17:00VPS - KuPS -:-
19:00FC Ilves - Inter Turku -:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:30JaPS - TPS Turku -:-FINLAND: Ykkonen
17:30Jazz Pori - VIFK -:-17:30Keski-Uusimaa - Rovaniemi -:-
17:30Vaajakoski - EPS -:-
18:00Atlantis - KPV -:-
GHANA: Premier League
17:00Dreams - Legon Cities -:-GRÆKENLAND: Super League 2 - Gruppe for Oprykning
15:00Ilioupoli - Ionikos -:-GRÆKENLAND: Super League 2 - Nedrykningsgruppe
13:00Giouchtas - Diagoras -:-15:00Iraklis - Kampaniakos -:-
15:00Karditsa - PAOK B -:-
15:00Kozani - Aiolikos -:-
GUINEA: Ligue 1
18:00Hafia - Sangaredi -:-18:00Renaissance - Horoya -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2. Fase
21:00Ouanaminthe - America des Cayes -:-23:00Real Hope - Cavaly -:-
HOLLAND: Æresdivisionen - Nedrykning - Slutspil
18:45Den Haag - Excelsior -:-HONG KONG: Premier League
14:00Eastern AA - Hong Kong FC -:-IRAK: Stars League
17:15Al Quwa Al Jawiya - Al Kahraba -:-17:15Karbala - Naft Missan -:-
19:15Duhok - Al Zawraa -:-
19:15Zakho - Erbil -:-
ITALIEN: Serie A Kvinder - Nedrykning
16:00Ternana K - Napoli K -:-JAPAN: YBC Levain Cup
12:00Blaublitz - Albirex Niigata -:-12:00Kashiwa - Avispa Fukuoka -:-
12:00Machida - Kashima -:-
12:00Nagano - Sapporo -:-
12:00Ryukyu - C-Osaka -:-
12:00Sagan Tosu - Tokyo -:-
12:00Toyama - Kobe -:-
12:00Verdy - Hiroshima -:-
12:00V-Varen Nagasaki - Urawa -:-
12:00Yokohama FC - Nagoya -:-
KASAKHSTAN: First Division
13:00FK Akzhayik - Khan Tengri -:-15:00Kaspij Aktau - SD Family -:-
15:00Taraz - Ekibastuz -:-
KINA: Super League
13:35Qingdao West Coast - Changchun Yatai -:-14:00Shanghai Port - Chengdu Rongcheng -:-
KOSOVO: Kosovar Cup
15:00FC Ballkani - Prishtina -:-KROATIEN: Croatian Cup
18:00Rijeka - Din. Zagreb -:-LIBYEN: Premier League
17:00Al Bashaer - Olympic Azzaweya -:-17:00Al-Khmes - Abu Salim -:-
17:00Al Madina - Al Malaab El Libby -:-
LITAUEN: Lithuanian Cup
17:00Klaipedos FM - Banga -:-18:00Jonava - Atmosfera -:-
MALI: Premiere Division
18:30Korofina - USFAS Bamako -:-MAURITIUS: Super League
16:30Savanne - AS Vacoas -:-NIGER: Super Ligue
17:30US Gendarmerie - Police -:-NIGERIA: Federation Cup
17:00Abia Warriors - Sporting Supreme -:-17:00Bendel - Wikki Tourist -:-
17:00Doma United - Kano -:-
17:00EFCC - Edel -:-
17:00Gombe - El Kanemi -:-
17:00Hammola - Inter Lagos -:-
17:00Katsina Utd - Bayelsa United -:-
17:00Lobi Stars - Shooting Stars -:-
17:00Nasarawa - Sokoto -:-
17:00One Rocket - Enyimba -:-
17:00Plateau - Sunshine Stars -:-
17:00Rivers United - Niger -:-
17:00Warri Wolves - Kwara -:-
NORDMAKEDONIEN: Macedonian Cup
19:00Tikves - Voska Sport -:-NORGE: OBOS-ligaen
19:00Bryne FK - Aalesund -:-19:00Egersund - Levanger -:-
19:00Kongsvinger - Mjøndalen -:-
19:00Ranheim - Stabæk -:-
19:00Sogndal - Raufoss -:-
19:00Åsane - Vålerenga -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:302 de Mayo - Ameliano -:-02:00Libertad - Nacional Asuncion -:-
23:30Sol De America - Tacuary -:-
23:30Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
20:3012 de Junio - Martin Ledesma -:-20:30Sp. Carapegua - Colegiales -:-
PORTUGAL: Taca Revelacao U23
16:00Torreense U23 - Estoril U23 -:-18:30Famalicao U23 - Braga U23 -:-
RUMÆNIEN: Liga 3 - Promotion Play Offs
17:00Calarasi - CS Din. Bucuresti -:-17:00CSM Focsani - Bucovina Radauti -:-
17:00CSO Filiasi - Bihor -:-
17:00FC Bacau - Metalul Buzau -:-
17:00Olimpic Zarnesti - Ramnicu Valcea -:-
17:00Politehnica Timisoara - Ghiroda & Giarmata Vii -:-
17:00Popesti Leordeni - Afumati -:-
17:00Sighetu Marmatiei - Gloria 2018 Bistrita -:-
17:00Unirea Ungheni - CSM Zalau -:-
17:00Vedita Colonesti - Campulung -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Guld - Forår
15:30Chelyabinsk - R. Volgograd -:-RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 1
15:00Alania 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-15:00Forte Taganrog - Nazran -:-
17:00Dynamo Stavropol - Biolog -:-
SAUDI ARABIEN: Division 1
18:00Hajer - Al Qadisiya -:-SERBIEN: Srpska Liga - Vest
17:00Buducnost Krusik - Sloga Petrovac -:-17:00FAP - Mihajlovac -:-
17:00Josanica - Omladinac Zablace -:-
17:00Mladi Radnik - Sloga Pozega -:-
17:00Polet Ljubic - Tutin -:-
17:00Real Podunavci - Vrelo Sport -:-
17:00Zlatibor Cajetina - Takovo -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Kahunla - Ports Authority -:-18:30SLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVAKIET: 4. liga - Øst
17:30Medzev - Raslavice -:-SOMALIA: National league
14:30Elman - Sahafi -:-SVERIGE: SuperEttan
19:00GIF Sundsvall - Sandviken -:-19:00Helsingborgs IF - Skövde -:-
19:00Örgryte IS - Trelleborgs FF -:-
19:00Östers IF - Landskrona BoIS -:-
19:00Östersunds FK - Gefle -:-
SVERIGE: Svenska Cupen - Kvalifikation
18:45Astorps - Eskilsminne -:-19:00Tidaholms - Jönköpings Södra IF -:-
19:30Enskede - Arlanda -:-
SYDKOREA: K League 2
12:30Busan - Cheonan City -:-12:30Gimpo FC - Seongnam -:-
12:30Gyeongnam - Ansan Greeners -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Young Africans -:-15:00Tabora United - Ihefu -:-
THAILAND: League Cup
13:00Pathum United - Port MTI FC -:-14:00Buriram - Muangthong -:-
TJEKKIET: MSFL
16:00Ostrava B - Hodonin -:-17:00Blansko - Slovacko B -:-
17:00Znojmo - Unicov -:-
17:30Bohunice - Zlin B -:-
17:30Start Brno - Hlucin -:-
17:30Trinec - FK Frydek-Mistek -:-
17:30Uhersky Brod - Karvina B -:-
18:00SK Hranice - Rosice -:-
TJEKKIET: MOL Cup
18:00Plzen - Sparta Prag -:-TJEKKIET: Pardubicky KP
18:00Lazne Bohdanec - Prelouc -:-TJEKKIET: First League Kvinder - Mesterskabet - Slutspil
18:00Liberec K - Sparta Prag K -:-TUNESIEN: Ligue Professionnelle 1 - Nedrykningsgruppe
16:30Soliman - Marsa -:-16:30US Tataouine - Ben Guerdane -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:30Merw - Arkadag -:-14:00Energetik - Altyn Asyr -:-
14:00FC Asgabat - Ahal -:-
14:00Kopetdag Asgabat - Nebitci -:-
TYRKIET: 2. Lig Play Offs
14:30Igdir FK - Kastamonuspor -:-14:30Trabzon FK - Vanspor FK -:-
TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Karbach - Auersmacher -:-19:15Dudenhofen - Pirmasens -:-
TYSKLAND: Oberliga Niederrhein
19:30SW Essen - Buderich -:-TYSKLAND: Oberliga Bayern - Nedrykning
18:30Grossbardorf - Coburg -:-18:30Gundelfingen - Dachau -:-
18:30Kempten - Turkspor Augsburg -:-
18:30Nurnberg-Buch - Wurzburger FV -:-
18:30Seebach - Garching -:-
18:30TSV 1880 Wasserburg - Fortuna Regensburg -:-
UNGARN: NB I Kvinder - Play Offs
16:30Puskas Academy K - MTK Hungaria K -:-USA: USL League Two
00:00Charlotte Eagles - North Carolina FC U23 -:-00:00Tampa Bay U23 - St. Petersburg FC -:-
01:00Virginia Marauders - Lionsbridge -:-
01:30West Chester Utd - Philadelphia Lone Star -:-
17:00Flint City - Union FC Macomb -:-
22:00Black Rock - Vermont Green -:-
22:30Athens United - Birmingham 2 -:-
22:30Charlotte Independ. 2 - Wake FC -:-
00:00Ann Arbor - Kalamazoo FC -:-
USA: US Open Cup
01:00Charleston - Atlanta Utd -:-01:30New York City II - New Mexico -:-
02:30Sporting Kansas City - FC Tulsa -:-
04:00Sacramento Republic - San Jose -:-
04:30Los Angeles FC - Loudoun -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Shortan Guzor - Xorazm Urganch -:-VERDEN: Internationale Venskabskampe
11:00Tjekkiet U16 - Wales U16 -:-13:00Polen U16 - Tyrkiet U16 -:-
14:00Tyskland U18 - Danmark U18 -:-
17:30Danmark U19 - Tyskland U19 -:-
VERDEN: Venskabskampe Klubber
11:45Newcastle (Eng) - Tottenham (Eng) -:-VIETNAM: V.League 1
13:00Binh Dinh - Song Lam Nghe An -:-13:00Khanh Hoa - Viettel -:-
13:00Nam Dinh - Hai Phong -:-
VIETNAM: National League Kvinder
11:00Ha Noi K - Thai Nguyen K -:-11:00Ho Chi Minh City 2 K - TKS Viet Nam K -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-15:00Chegutu Pirates - Ngezi Platinum -:-
15:00GreenFuel - Bikita Minerals -:-
15:00Hwange - ZPC Kariba -:-
15:00Simba Bhora - Herentals -:-
15:00TelOne - Chicken Inn -:-
15:00Yadah - Platinum -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.