Fodbold » I morgen » Alle
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
DANMARK: Superliga - Nedrykningsgruppe
19:00Randers FC - OB -:-DANMARK: NordicBet Liga - Nedrykningsgruppe
19:00AC Horsens - FC Helsingør -:-19:00B.93 - Næstved BK -:-
19:00Hillerød Fodbold - HB Køge -:-
FRANKRIG: Ligue 1
21:00Nice - Lorient -:-ITALIEN: Serie A
18:30Genoa - Lazio -:-20:45Cagliari - Juventus -:-
SPANIEN: LaLiga
21:00Ath. Bilbao - Granada -:-TYSKLAND: Bundesliga
20:30Frankfurt - Augsburg -:-ALBANIEN: Super League
15:00Erzeni - Tirana -:-15:00Kukesi - Skenderbeu -:-
ALGERIET: Division 1
17:00UdsatBen Aknoun - JS Kabylie -:-17:00UdsatBiskra - Setif -:-
17:00UdsatChlef - Magra -:-
17:00UdsatEl Bayadh - Khenchela -:-
17:00Khenchela - Constantine -:-
17:00Magra - MC Alger -:-
17:00UdsatMC Alger - Paradou -:-
17:00UdsatSaoura - US Souf -:-
17:00Setif - Saoura -:-
17:00US Souf - Chlef -:-
19:00Belouizdad - Biskra -:-
ALGERIET: Ligue 2
16:00Eulma - Annaba -:-16:00Harrach - Chelghoum -:-
16:00Khemis El Khechna - Khroub -:-
16:00Mlila - Ghozlane -:-
16:00MO Constantine - Olympique Magrane -:-
16:00MSP Batna - Olympique Akbou -:-
16:00Ouargla - Batna -:-
16:00Telaghema - Bordj Menail -:-
ARGENTINA: Reserve League - Første etape
20:00Independiente 2 - Defensa y Justicia 2 -:-ARGENTINA: Primera A Kvinder - Apertura
20:00San Lorenzo K - UAI Urquiza K -:-ARMENIEN: Premier League
17:00Noah - BKMA -:-ARMENIEN: First League
14:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 -:-ASERBAJDSJAN: Premier League
14:30Turan - Sumqayit -:-ASIEN: AFC Asian Cup U23
15:00Kina U23 - Sydkorea U23 -:-17:30Forenede Arabiske Emirater U23 - Japan U23 -:-
17:30Thailand U23 - Saudi Arabien U23 -:-
20:00Tadsjikistan U23 - Irak U23 -:-
AUSTRALIEN: A-League
11:45Newcastle Jets - Wellington Phoenix -:-AUSTRALIEN: NPL Northern NSW
12:15New Lambton - Weston Workers -:-AUSTRALIEN: NPL Queensland
12:30Gold Coast Knights - Brisbane City -:-AUSTRALIEN: NPL Sydaustralien
12:00Croydon - Adelaide Olympic -:-12:00Modbury - Adelaide City -:-
12:00Para - NE Metrostars -:-
AUSTRALIEN: NPL Tasmania
12:15Glenorchy Knights - Kingborough Lions -:-12:15Riverside Olympic - Launceston United -:-
AUSTRALIEN: NPL Victoria
11:30Heidelberg - Moreland City -:-11:45Dandenong City - South Melbourne -:-
12:15Oakleigh - St Albans -:-
AUSTRALIEN: NSW League One
12:00Blacktown Spartans - Rydalmere Lions -:-12:00Nepean - Northern Tigers -:-
AUSTRALIEN: Victoria Premier League
12:30Brunswick City - Western Utd. U21 -:-12:30Werribee City - Northcote City -:-
AUSTRALIEN: WA State League
13:15Kingsley Westside - Sorrento -:-BANGLADESH: Premier League
11:45Abahani Limited - Sheikh Jamal -:-11:45Bangladesh Police - Sheikh Russel -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Smorgon - Gomel -:-18:30BATE - Dnepr Mogilev -:-
BELARUS: Pershaya Liga
18:15Hviderusland U17 - Zhodino 2 -:-BELGIEN: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Patro Eisden -:-20:00Francs Borains - Dender -:-
20:00Lommel SK - Beveren -:-
20:00Oostende - St. Liege U23 -:-
20:00RFC Liege - Genk U23 -:-
20:00Seraing - Deinze -:-
20:00Waregem - Lierse K. -:-
BELGIEN: Pro League U21
19:30Eupen U21 - Oostende U21 -:-20:00RWDM U21 - Dender U21 -:-
BELGIEN: Super League Kvinder - Tabernes slutrunde
20:00Charleroi K - Waregem K -:-20:30Femina Woluwe K - Mechelen K -:-
BELGIEN: Super League Kvinder - Vindernes slutrunde
20:30Gent K - RSC Anderlecht K -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura – Play Offs
01:00Bolivar - SA Bulo Bulo -:-02:00Aurora - Independiente -:-
BOSNIEN-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30Kozara - Modrica -:-BRASILIEN: Serie A
02:30Botafogo RJ - Atletico GO -:-BRASILIEN: Serie B
00:00Botafogo SP - America MG -:-00:00Novorizontino - CRB -:-
BRASILIEN: Acreano - Anden etape
00:30Humaita - Vasco da Gama AC -:-BRASILIEN: Amapaense - Play Offs
01:00Independente AP - Oratorio -:-BRASILIEN: Brasileiro U20
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 -:-BRASILIEN: Goiano U20
20:30Aparecida EC U20 - Cerrado EC U20 -:-20:30Guapo M19 U20 - Aparecidense U20 -:-
20:30Itaberai U20 - Royal U20 -:-
20:30Trindade U20 - Guanabara City U20 -:-
BRASILIEN: Paulista U20 - Første etape
20:00Aguai U20 - Itapirense U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - CA Juventus U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - Sao Carlos U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Desportivo U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Elosport U20 - Sao Bento U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Ferroviaria U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Clube Vital U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Internacional de Limeira U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Vocem U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - SKA Brasil U20 -:-
20:00Mirassol U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Portuguesa U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Tanabi U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - Guarani U20 -:-
20:00Pinda U20 - Uniao Mogi U20 -:-
20:00Ponte Preta U20 - Guacuano U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Tupa U20 -:-
20:00Referencia U20 - Oeste U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Comercial U20 -:-
20:00Sfera U20 - Ituano U20 -:-
20:00Taubate U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Independente SP U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Rio Claro U20 -:-
BULGARIEN: Parva Liga
16:30Botev Vratsa - Etar -:-19:00Krumovgrad - Slavia Sofia -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00Vitesse - ASFA Yennega -:-CANADA: Canadian Premier League
04:00Vancouver FC - HFX Wanderers -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45AS Farcha - Algoy -:-16:45AS Psi - As Dgssie -:-
16:45Renaissance - Aiglons -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00La Equidad - Fortaleza -:-01:10Patriotas - Ind. Medellin -:-
03:20America De Cali - Pasto -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - U. Magdalena -:-23:00Tigres - Cucuta -:-
CONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Juk -:-19:00Inter Club - CARA Brazzaville -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Nedrykningsgruppe
16:00UdsatAC Rangers - Renaissance -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
04:00Herediano - Cartagines -:-CYPERN: Cyta Championship - Nedrykningsgruppe
18:00Doxa - Nea Salamis -:-18:00Othellos Athienou - Achnas -:-
DANMARK: 2. Division - Gruppe for Oprykning
19:00FC Roskilde - AB -:-DANMARK: 2. Division - Nedrykningsgruppe
19:00Fremad Amager - FA 2000 -:-DJIBOUTI: Division 1
14:00Gendarmerie - AS Arta -:-16:30CF GR/SIAF - Garde-Cotes -:-
18:30ASC Hayab - ASAS -:-
ECUADOR: Liga Pro - Første etape
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-02:00Barcelona SC - El Nacional -:-
21:00Delfin - Macara -:-
23:30Orense - LDU Quito -:-
EGYPTEN: Premier League
16:00Baladiyat El Mahalla - Arab Contractors -:-19:00UdsatAl Masry - Al Ahly -:-
19:00UdsatZamalek - Pyramids -:-
ENGLAND: League One
21:00Oxford Utd - Stevenage -:-ENGLAND: Premier League 2
20:00Newcastle U21 - Leeds U21 -:-20:00Nottingham U21 - Aston Villa U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
14:00Bournemouth U21 - Sheffield Utd U21 -:-14:00Burnley U21 - Barnsley U21 -:-
14:00QPR U21 - Charlton U21 -:-
14:00Wigan U21 - Coventry U21 -:-
15:00Crewe U21 - Cardiff U21 -:-
15:00Peterborough U21 - Hull U21 -:-
20:00Colchester U21 - Sheffield Wed U21 -:-
ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
20:00Chelsea U21 - Fulham U21 -:-ENGLAND: Women’s Super League
20:00Brighton K - Everton K -:-ESTLAND: Esiliiga
18:00Flora U21 - Viimsi JK -:-ESTLAND: Meistriliiga Kvinder
17:00Viimsi JK K - Tammeka Tartu K -:-19:00Polva Lootos K - Flora K -:-
ETIOPIEN: Premier League
15:00Hambericho Durame - Hawassa -:-18:00Fasil Kenema - Adama City -:-
EUROPA: UEFA Youth League - Play Offs
14:00Olympiakos U19 - Nantes U19 -:-18:00FC Porto U19 - AC Milan U19 -:-
FINLAND: Veikkausliiga
17:00Inter Turku - KuPS -:-17:00SJK - FC Ilves -:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:30KaPa - SalPa -:-FINLAND: Suomen Cup
18:30PoPo - Poxyt 2 -:-FINLAND: Kansallinen Liiga Kvinder
17:30PK-35 Helsinki K - PK-35 Vantaa K -:-FRANKRIG: National
19:30Avranches - Chateauroux -:-19:30GOAL FC - Marignane GCB -:-
19:30Le Mans - Villefranche -:-
19:30Martigues - Cholet -:-
19:30Orleans - Nimes -:-
19:30Red Star - Dijon -:-
19:30Rouen - Nancy -:-
19:30SAS Epinal - Versailles -:-
FRANKRIG: National 2 - Gruppe A
19:00Thonon-Evian - Bourgoin Jallieu -:-19:30Andrezieux - Toulouse II -:-
FRANKRIG: National 2 - Gruppe B
19:30Bergerac - Les Herbiers -:-FRANKRIG: National 2 - Gruppe C
19:00Bastia-Borgo - Chambly -:-FRANKRIG: National 2 - Gruppe D
19:00Wasquehal - Furiani Agliani -:-FRANKRIG: Division 1 Kvinder
14:30Paris FC K - St Etienne K -:-FÆRØERNE: Betri Deildin
19:00HB Tórshavn - EB/Streymur -:-FÆRØERNE: 1. Deild
20:00Víkingur Gøta 2 - Klaksvik 2 -:-GEORGIEN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Telavi - Iberia 1999 -:-GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Kotoku Royals -:-17:00Tamale City - Wa Suntaa -:-
HOLLAND: 1. division
20:00Den Bosch - Breda -:-20:00Dordrecht - Oss -:-
20:00Helmond - Jong Ajax -:-
20:00Roda - De Graafschap -:-
20:00Telstar - FC Emmen -:-
INDIEN: ISL - Play Offs
16:00Odisha FC - Kerala Blasters -:-IRAK: Stars League
17:00UdsatAl Kahraba - Zakho -:-17:00UdsatAl Minaa - Newroz -:-
17:00UdsatAl Quwa Al Jawiya - Karbala -:-
17:00UdsatErbil - Al Talaba -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
15:00Nassaji Mazandaran - Tractor-Sazi -:-16:30Esteghlal F.C. - Shams Azar Qazvin -:-
16:40Foolad - Mes Rafsanjan -:-
IRLAND: Premier Division
20:45Bohemians - Drogheda -:-20:45Derry City - Shamrock Rovers -:-
20:45Galway - Shelbourne -:-
20:45Sligo Rovers - Dundalk -:-
20:45St. Patricks - Waterford -:-
IRLAND: Division 1
20:45Bray - Treaty United -:-20:45Cobh Ramblers - Finn Harps -:-
20:45Kerry - Athlone -:-
20:45Wexford - UC Dublin -:-
ISLAND: Besta-deild karla
21:15Stjarnan - Valur -:-ISRAEL: Leumit League - Gruppe for Oprykning
15:00Bnei Yehuda - Nof Hagalil -:-15:00Ironi Tiberias - Ramat Hasharon -:-
15:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
15:00Maccabi Jaffa - M. Herzliya -:-
ISRAEL: Leumit League - Nedrykningsgruppe
15:00H. Akko - Nes Tziona -:-15:00Hap. Ramat Gan - Ihud Bnei Shfaram -:-
15:00H. Ironi Rishon - H. Kfar Saba -:-
15:00MS Kafr Qasim - Hapoel Afula -:-
ISRAEL: Liga Alef Nord
12:40Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa -:-12:40H. Migdal HaEmek - Hapoel Bueine -:-
12:40Ironi Baka - MS Tira -:-
12:40Ironi Nesher - Hapoel Kafr Kanna -:-
12:40Kiryat Yam - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:40Maccabi Nujeidat Ahmad - M. Nazareth -:-
12:40Tayibe - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:40Tzeirei Kafr Kanna - H. Raanana -:-
ISRAEL: Liga Alef Syd
12:40Agudat Sport Ashdod - H. Bikat Hayarden -:-12:40Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin -:-
12:40H. Herzliya - Shimshon Tel Aviv -:-
12:40H. Marmorek - H. Bnei Lod -:-
12:40Maccabi Shaarayim FC - M. Ironi Ashdod -:-
12:40M. Ironi Kiryat Malachi - Maccabi Yavne -:-
12:40SC Dimona - Nordia Jerusalem -:-
12:40Shimshon Kafr Qasim - Holon Yermiyahu -:-
ITALIEN: Serie B
20:30Palermo - Parma -:-20:30Reggiana - Cosenza -:-
KASAKHSTAN: First Division
11:00FK Akzhayik - Kaspij Aktau -:-11:00Ulytau - Zhetisay -:-
13:00Kairat Almaty 2 - SD Family -:-
13:00Turkistan - Taraz -:-
KINA: Super League
14:00Zhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger -:-KINA: FA Cup
08:00Hangzhou Wuyue - Nantong Haimen -:-KIRGISISTAN: Premier Liga
14:00Ilbirs - Alay Osh -:-KROATIEN: Prva NL
17:00Sesvete - Jarun -:-17:00Zrinski Osjecko - Bijelo Brdo -:-
KROATIEN: Druga NL
18:00Karlovac - Jadran Porec -:-LETLAND: 1. Liga
18:00Tukums 2000 2 - AFA Olaine -:-LIBYEN: Premier League
16:30Abu Salim - Al Ittihad -:-16:30Asswehly - Al Malaab El Libby -:-
LITAUEN: I Lyga
18:00Riteriai - Banga 2 -:-MACAO: Elite League
15:00University of Macau - Cheng Fung -:-MAROKKO: Botola Pro
21:00Youssoufia Berrechid - Safi -:-MEXICO: Liga Premier Serie B
20:00Dongu - Zitacuaro -:-00:00Chilangos - CDM -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Atl. San Luis U23 - Toluca U23 -:-18:00Mazatlan FC U23 - Juarez U23 -:-
00:45Tijuana U23 - Puebla U23 -:-
MEXICO: Liga MX Kvinder - Clausura
05:00Monterrey K - Toluca K -:-NAMIBIA: MTC Premiership
17:00UNAM - Eeshoke -:-17:30Mighty Gunners - Life Fighters -:-
19:00Young Africans - African Stars -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00Ferretti - Esteli -:-04:00Managua FC - UNAN-Managua -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Heartland - Shooting Stars -:-NORGE: Division 2 - Gruppe 2
18:00Skeid - Kjelsås -:-NORGE: Division 3 - Gruppe 4
18:00Trygg/Lade - Mosjoen -:-NORGE: Toppserien Kvinder
18:00Lyn K - LSK Kvinner K -:-OMAN: Professional League
15:45Al-Shabab - Dhofar -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Sol De America - Sp. Luqueno -:-PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Rubio Nu - Recoleta -:-PERU: Liga 1 - Apertura
03:00A. Lima - Sport Boys -:-22:00Union Comercio - U. de Deportes -:-
PERU: Liga Kvinder
17:30Carlos Mannucci K - Cesar Vallejo K -:-22:00Defensores K - Ayacucho K -:-
POLEN: Ekstraklasa
18:00Korona - Radomiak Radom -:-20:30Rakow - Gornik Zabrze -:-
POLEN: Division 1
18:00Polonia W. - Sosnowiec -:-18:00S. Rzeszow - Podbeskidzie -:-
20:30Pruszkow - Wisla -:-
POLEN: Division 2
19:00Skra - Pogon Siedlce -:-20:30Polonia B. - KKS Kalisz -:-
POLEN: III Liga - Gruppe IV
17:00Karpaty Krosno - Garbarnia -:-POLEN: Central Youth League
16:00Legia U19 - Lech U19 -:-POLEN: Ekstraliga Kvinder
11:00Leczna K - UKS SMS Lodz K -:-PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Rio Ave - Arouca -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Feirense - Leixoes -:-QATAR: QSL
17:30Al Arabi - Al Markhiya -:-17:30Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
17:30Al-Wakra - Al-Gharafa -:-
17:30Muaither SC - Qatar SC -:-
17:30Shamal - Al-Sadd -:-
17:30Umm-Salal - Al-Duhail -:-
RUMÆNIEN: Liga 1 - Mesterskabet - Slutspil
19:30Farul Constanta - CFR Cluj -:-RUMÆNIEN: Liga 1 - Nedrykningsgruppe
16:30FC Hermannstadt - Botosani -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Serie1 - Gruppe for Oprykning
16:00FC Bacau - Bucovina Radauti -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Serie 2 - Nedrykningsgruppe
16:00CSM Ramnicu Sarat - Vointa Limpezis -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Gruppe for Oprykning
16:00Kids Tampa Brasov - Campulung -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Nedrykningsgruppe
16:00Odorheiu - V. Curita -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Gruppe for Oprykning
16:00Vedita Colonesti - Ramnicu Valcea -:-16:00Viitorul Daesti - Cetatea -:-
RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Nedrykningsgruppe
16:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Gruppe for Oprykning
16:00CSM Deva - Ghiroda & Giarmata Vii -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Nedrykningsgruppe
16:00CS U Craiova 2 - Jiul Petrosani -:-16:00Gilortul Tg. Carbunesti - Lupac -:-
RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Gruppe for Oprykning
16:00Phoenix Buzias - Bihor -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Nedrykningsgruppe
16:00Ineu - Socodor -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Nedrykningsgruppe
16:00Targu Mures 1898 - Metalurgistul Cugir -:-16:00Viitorul Cluj - Industria Galda -:-
RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Gruppe for Oprykning
16:00Sighetu Marmatiei - CSM Zalau -:-RUMÆNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Nedrykningsgruppe
16:00Baile Felix - Satu Mare -:-RUSLAND: Premier League
18:00Krasnodar - F. Voronezh -:-RUSLAND: FNL
20:00Rodina Moscow - Khimki -:-RUSLAND: FNL 2 - Division B - Gruppe 4
15:30Amkar - Sokol Kazan -:-RUSLAND: Youth League
10:00FK Rostov U19 - F. Voronezh U19 -:-12:00FK Strogino Moscow U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
12:00Krasnodar U19 - Kazan U19 -:-
12:00Nizhny Novgorod U19 - Ural U19 -:-
14:00CSKA Moskva U19 - Din. Moskva U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
14:00Lok. Moskva U19 - Sochi U19 -:-
16:00Chertanovo M. U19 - Zenit U19 -:-
16:00Konoplev Academy U19 - Samara U19 -:-
18:00Baltika U19 - Sp. Moskva U19 -:-
RWANDA: Premier League
18:00Gasogi United - Sunrise -:-SAUDI ARABIEN: Saudi Professional League
17:00Al Nassr Riyadh - Al Feiha -:-17:00Al Riyadh - Al Taee -:-
SCHWEIZ: Challenge League
19:30Bellinzona - FC Baden -:-19:30Schaffhausen - Xamax -:-
20:15Sion - Nyonnais -:-
20:15Aarau - Thun -:-
SEYCHELLERNE: Premier League
13:00Lightstars - La Passe -:-16:00Bazar Brothers - Saint Louis -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15UdsatWilberforce Strikers - SLIFA -:-SKOTLAND: Championship
20:45Inverness - Raith -:-SKOTLAND: Lowland League
20:45Celtic B - Hearts B -:-SLOVAKIET: Nike liga - Nedrykningsgruppe
17:30Trencin - Kosice -:-SLOVAKIET: 2. liga
18:00Pohronie - S. Bratislava B -:-SLOVAKIET: 4. liga - Bratislava
18:30MSK Senec - Modra -:-SLOVENIEN: 2. SNL
17:00Beltinci - NK Krka -:-17:00Tolmin - Dravinja -:-
19:00Triglav - Rudar -:-
SLOVENIEN: 3. SNL - Øst
19:30Krsko - Videm -:-SOMALIA: National league
14:30Heegan - Jeenyo -:-SPANIEN: LaLiga2
20:30Tenerife - Leganes -:-SVERIGE: Division 1 - Nord
19:00Stocksund - Vasalunds IF -:-SVERIGE: Division 1 - Syd
19:00Ariana - Angelholm -:-SVERIGE: Division 2 - Norra Götaland
18:30Lidkoping - IK Gauthiod -:-19:00IFK Skovde - Grebbestad -:-
19:00Motala - Forward -:-
19:15Herrestads AIF - Kongahalla -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Svealand
19:00SK - Skiljebo -:-SVERIGE: Division 2 - Södra Götaland
18:30Nosaby - Lodde -:-19:00IFK Hassleholm - Högaborgs -:-
SVERIGE: Division 2 - Västra Götaland
19:00Lindome - Landvetter -:-SVERIGE: OBOS Damallsvenskan
19:00IFK Norrköping K - Djurgårdens IF K -:-SVERIGE: Elitettan Kvinder
19:00Umeå IK K - Sunnanå K -:-SYDAFRIKA: Motsepe Foundation Championship
19:30Maritzburg Utd - Marumo Gallants -:-SYDAMERIKA: South American Championship Kvinder U20
23:00Colombia U20 K - Bolivia U20 K -:-01:30Venezuela U20 K - Brasilien U20 K -:-
23:00Argentina U20 K - Paraguay U20 K -:-
SYDKOREA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Paju Citizen -:-SYRIEN: Premier League
15:00Al Karamah - Tishreen -:-15:00Foutoua - Jableh -:-
15:00Hottin - Wathbah -:-
TADSJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00Khosilot Parkhar - Eskhata -:-15:00Panjsher - Istaravshan -:-
THAILAND: Thai League 1
14:00Port MTI FC - Chiangrai -:-THAILAND: Thai League 2
14:00Suphanburi - Customs Utd -:-TJEKKIET: CFL - Gruppe A
18:00Pisek - Ceske Budejovice B -:-TJEKKIET: MSFL
17:00Start Brno - Ostrava B -:-17:00Zlinsko - Blansko -:-
18:00Hlucin - Trinec -:-
18:00SK Hranice - Znojmo -:-
TJEKKIET: Division B
17:30Slany - Kladno -:-TJEKKIET: Jihocesky KP
17:15Rudolfov - Jankov -:-18:00Hluboka nad Vltavou - Junior Strakonice -:-
TJEKKIET: Plzensky KP
18:00Petrin Plzen B - Sokol Radnice -:-TJEKKIET: Zlinsky KP
18:00Luhacovice - Brumov -:-TUNESIEN: Tunisia Cup
15:30Alaouite - Korba -:-15:30AS Hamma - Gafsa -:-
15:30AS Mohamdia - Bizertin -:-
15:30Chebba - ES Djerba -:-
15:30Soliman - Gabes -:-
18:30CS Sfaxien - Marsa -:-
TYRKIET: Super Lig
19:00Besiktas - Ankaragucu -:-TYRKIET: 1. Lig
19:00Altay - Manisa FK -:-TYSKLAND: 2. Bundesliga
18:30Elversberg - Schalke -:-18:30Nürnberg - Paderborn -:-
TYSKLAND: 3. Liga
19:00Sandhausen - Bielefeld -:-TYSKLAND: Regionalliga Nord
19:00Meppen - Spelle-Venhaus -:-19:30Jeddeloh - Bremer -:-
19:30Lohne - Teutonia Ottensen -:-
TYSKLAND: Regionalliga Nordøst
19:00BFC Dynamo - Erfurt -:-19:00Lokomotive Leipzig - Hansa Rostock II -:-
19:00Luckenwalde - Viktoria Berlin -:-
TYSKLAND: Regionalliga Vest
19:30Rodinghausen - Lippstadt -:-19:30Schalke II - Oberhausen -:-
TYSKLAND: Regionalliga Bayern
18:30Burghausen - Bayreuth -:-19:00Aschaffenburg - Augsburg II -:-
19:00Buchbach - Memmingen -:-
19:00Wurzburger Kickers - Schweinfurt -:-
TYSKLAND: Oberliga NOFV-Nord
20:00Dynamo Schwerin - TB Berlin -:-TYSKLAND: Oberliga NOFV- Syd
18:30Bautzen - Freital -:-TYSKLAND: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - Sasel -:-19:30Suderelbe - Dassendorf -:-
19:30Victoria Hamburg - Altona -:-
TYSKLAND: Oberliga Bremen
18:30Union 60 Bremen - BTS Neustadt -:-19:30Oberneuland - Blumenthaler -:-
TYSKLAND: Oberliga Westfalen
19:30Munster 2 - Sprockhovel -:-19:30Schermbeck 2020 - Erkenschwick -:-
TYSKLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Morlautern - Pfeddersheim -:-TYSKLAND: Oberliga Bayern Nord
19:00ATSV - Neudrossenfeld -:-19:00Kornburg - Coburg -:-
TYSKLAND: Oberliga Bayern Syd
19:30Erlbach - Kirchheimer -:-19:30Heimstetten - Gundelfingen -:-
TYSKLAND: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Nottingen - Pforzheim -:-TYSKLAND: Oberliga Niederrhein
20:00Union Nettetal - SC St.Tonis -:-TYSKLAND: Bundesliga Kvinder
18:30RB Leipzig K - Leverkusen K -:-UGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - Vipers -:-UKRAINE: Persha Liga - Gruppe for Oprykning
11:00Prykarpattya - SC Poltava -:-12:00Karpaty Lviv - Inhulets -:-
UKRAINE: U19 League
10:00Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-11:00Vorskla U19 - Kolos Kovalivka U19 -:-
UKRAINE: Championship Kvinder - Nedrykningsgruppe
11:00Mariupol K - Panthers FC Uman K -:-UNGARN: NB I Kvinder
16:00Puskas Academy K - Ferencvaros K -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Racing Montevideo - Cerro CA -:-20:30Liverpool M. - Defensor Sp. -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
00:00Plaza Colonia - Rentistas -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes M. - Rayo Zuliano -:-VERDEN: Venskabskampe Klubber
13:45Balestier Khalsa (Sgp) - Young Lions (Sgp) -:-13:45Hougang (Sgp) - Tanjong Pagar (Sgp) -:-
WALES: Cymru Nord
20:30Buckley - Chirk AAA FC -:-20:30Denbigh - Flint Town -:-
20:30Gresford - Prestatyn -:-
20:30Guilsfield - Airbus -:-
20:30Porthmadog - Holywell -:-
ØSTRIG: Bundesliga - Mesterskabet - Slutspil
19:30Sturm Graz - SK Rapid -:-ØSTRIG: 2. Liga
18:10Admira - Kapfenberg -:-18:10Amstetten - Sturm Graz (Am) -:-
18:10First Vienna - Lafnitz -:-
18:10Horn - Ried -:-
18:10Leoben - Liefering -:-
20:30Bregenz - Floridsdorfer AC -:-
ØSTRIG: Regionalliga Øst
19:00Neusiedl - Traiskirchen -:-19:30Kremser - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Leobendorf -:-
19:30SV Oberwart - Austria (Am) -:-
19:30TWL Elektra - Donaufeld Wien -:-
19:30Wiener - Marchfeld -:-
20:00Favoritner - Ardagger -:-
ØSTRIG: Regionalliga Central
19:00Allerheiligen - Gleisdorf -:-19:00Deutschlandsberger - Wallern/St Marienkirchen -:-
19:00SPG Wels - Ried (Am) -:-
19:00Vocklamarkt - Bad Gleichenberg -:-
ØSTRIG: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Horitschon -:-19:30Deutschkreutz - Bad Sauerbrunn -:-
19:30Edelserpentin - Kohfidisch -:-
19:30Leithaprodersdorf - Klingenbach -:-
ØSTRIG: Karnten
18:30SAK Klagenfurt - Atus Velden -:-18:30Treibach - KAC 1909 -:-
19:21SV Spittal - Lendorf -:-
ØSTRIG: Niederosterreich
19:30Gloggnitz - Zwettl -:-19:30Korneuburg - St. Polten (Am) -:-
19:30Kottingbrunn - Waidhofen/Thaya -:-
19:30Langenrohr - St. Peter in der Au -:-
19:30Ortmann - Haitzendorf -:-
19:30Schrems - Wiener Neustadt -:-
ØSTRIG: Oberosterreich
19:00Edelweiss - SPG Wels II -:-19:00Micheldorf - Perg -:-
19:00Mondsee - Weisskirchen -:-
19:30Ostermiething - Pregarten -:-
20:00Leonfelden - Friedburg -:-
ØSTRIG: Salzburg
17:45Thalgau - Adnet -:-19:00UFC Hallein - Seekirchen -:-
ØSTRIG: Steiermark
19:00Furstenfeld - Lebring -:-19:00Hohenhaus Schladming - Hartberg (Am) -:-
19:00Kalsdorf - SV Frauental -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Weinland Gamlitz -:-
19:00SV Union Gnas - Lafnitz (Am) -:-
19:00SV Wildon - Ilzer SV -:-
19:00Tillmitsch - Koflach -:-
ØSTRIG: Vorarlberg
19:00Lauterach - Hochst -:-ØSTRIG: Wien
18:00Stammersdorf - SV Donau -:-18:30Schwechat - Kagran -:-
Placér nu dit væddemål på sport fra mobil med bet365!
Fodbold | Ishockey | Tennis | Basketball | Håndbold | Volleyball | Baseball | Am. Fodbold | Rugby | Mere sport »
m.Flashscore.dk fremviser live fodbold resultater - mobil livescore. Denne mobile version har forskellige parametre end Flashscore.dk hjemmmesiden pa grund af tekniske arsager.